Klarup Kirkevej 48 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Klarup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Klarup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Klarup er to nye villaer nu til salg, herunder ejendommen på Klarup Kirkevej 48.

Denne villa tilbyder 145 kvadratmeter bolig fordelt på 5 rum, placeret på en grund på 768 m². Ejendommen har en attraktiv pris på 3.195.000 DKK.

En anden villa til salg er beliggende på Højmarken 1. Med 138 kvadratmeter bolig og også 5 rum, er denne ejendom med en mindre grundareal på 681 m².

Prisen for denne villa er sat til 2.295.000 DKK. Begge ejendomme tilbyder rummelige boliger, der favner forskellige behov.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga